Önceki Öğrenim Tanıma İşlemleri/ Ön Kayıt Formu / Aktivasyon İşlemleri/ Harç Ücretleri/ Hazırlık / Muafiyet İşlemleri / Öğrenci Bilgi Sistemi

Yeni kayıt yaptıran öğrenciler çeşitli bilgi ve formlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirler.1. Önceki Öğrenim Tanıma İşlemleri: 
  • 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİM GEREĞİ 05-09 EKİM 2020 TARİHLERİ ARASINDA BAŞVURULAR ALINACAK OLUP, EVRAKLARINIZI E-MAİL YOLUYLA fatmatozak@mu.edu.tr ADRESİNE GÖNDEREBİLİRSİNİZ.
 

2. Öğrenci Bilgi ve Kayıt Formu İçin Tıklayınız. ( KAYIT FORMUNU DOLDURMAK ZORUNLUDUR )3. Aktivasyon İşlemleri İçin Tıklayınız..4. Öğrenci Numaranızı Sorgulamak İçin Tıklayınız..5. Öğrenci Bilgi Sistemi:
 Aktivasyon işlemini yaptıktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz ile https://obs.mu.edu.tr/ linkinden sisteme giriş sağlayabilir  danışman hocanız ile mail üzerinden görüşebilir, ders kaydı ve takibi gibi bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.6. Rehberlik Bölümü Öğrencilerinden Hazırlık Okumak İsteyenler http://www.ydyo.mu.edu.tr/ sayfasını takip ediniz..7. Muhafiyet Sınavlarına İlişkin Bilgi Almak İçin Tıklayınız..8. Harç Ücreti ve Ders Kayıt İşlemine İlişkin Bilgi Almak İçin Tıklayınız..

 

Son Güncelleme Tarihi : 29.09.2020 11:59 Okunma Sayısı : 1189

Son Duyurular
>